HP EliteDesk 800 G3 Mini Pc i5-6500
Procesor: i5-6500T
Memorie RAM: 8-32 GB DDR4
Unitate Stocare:: 256GB-1TB SSD M.2 NVMe
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD NVME sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ45
6 x USB 3.1
1 x USB Type C
2 x DisplayPort
1 x Audio
Altele:177 x 175 x 34.2mm
Greutate: 1.3 Kg
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
















Reviews
There are no reviews yet.