Calculator – HP Prodesk 600 G1
Calculator – HP Prodesk 600 G1. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3400 Intel Core i3-4130 Processor 3M Cache, 3.40 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Tip Memorie:689 25
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4600
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet;
Conectivitate:1 x PS/2 Mouse
1 x PS/2 Tastatura
1 x VGA
1 x Display Port
1 x RJ-45 LAN
4 x USB 2.0
2 x USB 3.0
1 x Audio
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB, 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
















Reviews
There are no reviews yet.