HP Z1 G5 TOWER i5-8400 sau i7-8700
HP Z1 G5 TOWER i5-8400 sau i7-8700. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:6 x 2800 MHz Intel HEXA Core i5-8400 Processor 9M Cache, up to 4.00 GHz sau 12 x 3200 Intel HEXA Core i7-8700 Processor 12M Cache, up to 4.60 GHz
Memorie RAM:8-16-32-64 GB DDR4 vezi upgrade max 128 GB
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:USB ports
(2) USB 2.0 including 1 fast charging (front)
(2) USB 2.0 including wake from S4/S5 (rear)
(2) USB 3.1 Gen 1 (rear)
(4) USB 3.1 Gen 2 (two front and two rear)
(1) USB Type-C 3.1 Gen 2 (15 W) (front)
Video ports
(2) DisplayPort 1.2 (rear)
Audio ports
(1) Headphone (front)
(1) CTIA Universal Audio Jack (front)
(1) Audio input (rear)
(1) Audio output (rear)
Network/communication ports
(1) RJ-45 Ethernet (rear)
Power
(1) Power port
Storage connectors
(4) Internal SATA storage connector
Optional rear ports
(1) Serial port (RS-232)
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Disponibilitate:DA
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Greutate (Kg): 9.86 Kg
1 x M.2 2230,
2 x PCle 3×16,
2 x PCle 3×1,
2 x M.2 2230/2280
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core, 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB, 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz, Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.