Calculator – Lenovo ThinkCentre M72e
Calculator – Lenovo ThinkCentre M72e. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 2700 MHz Intel Pentium Processor G630 3M Cache, 2.70 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2500
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x PCI Express x1
2 x PCI Express x16
Porturi:
6 x porturi USB
2 x PS/2
1 x VGA
1 x RJ45
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:DA
Operating System:Windows 10 Home MAR Refurbished optional upgrade la Windows 10 pro + 70 lei Garantie 3 ani la produs
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 2-3 Ani |
















Reviews
There are no reviews yet.