Calculator Lenovo ThinkCentre M91
Calculator Lenovo ThinkCentre M91. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel Core i3-2100 Processor 3M Cache, 3.10 GHz
Alege Model Procesor:Intel Core i5
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2000 Dynamic Video Memory Technology 1720 MB
Unitate optica:DVDRW
Retea:Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Conectivitate:8 x USB 2.0
5 x Audio
1 x Display port
1 x VGA
1 x Serial
1 x Rj-45
1 x Port Serial
2 x PCI Express
2 x PCI
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:Audio integrat Integrated Audio Realtek ALC662
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen2 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
HP Z2 G5 Tower Octa Core i7-10700K Windows 11 Pro Garantie 3 Ani
Prețul inițial a fost: 4.250 lei.3.289 leiPrețul curent este: 3.289 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB 3.2, USB C |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 11 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.