Calculator – Lenovo ThinkCentre M92P – Tower
Calculator – Lenovo ThinkCentre M92P – Tower. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel Core i5-3470 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz) (gen 3)
Alege Model Procesor:Intel Core i5
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2500 Dynamic Video Memory Technology
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet
Conectivitate:USB Pot:
(2) fata
(6) spate (4 USB 3.0 pe spate)
1 x PCI Express x1
1 x PCI Express x16
2 x PCI
Porturi:
1 x RJ45
1 x VGA
1 x Serial
1 x DisplayPort
3 x Audio
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB, Calculatoare gaming |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Dell Precision 7760 i7-11850H 17.3 inch RTX A4000 8GB
Prețul inițial a fost: 5.629 lei.4.785 leiPrețul curent este: 4.785 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 24 MB |
| Frecventa procesorului | 2500 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia RTX A4000 8GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Diagonala Laptop | 17.3 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB Type-C |
| Camera Web | Da |
| Culoare | Argintiu, Gri/Negru |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |















Reviews
There are no reviews yet.