Calculator – Lenovo ThinkCentre M93p Tower
Calculator – Lenovo ThinkCentre M93p Tower. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3400 MHz Intel QUAD Core i7-4770 Processor 8M Cache, up to 3.90 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Tip Memorie:1049 19
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4600
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:2 x USB 2.0
4 x USB 3.0
1 x Serial
1 X VGA
2 x DisplayPort
2 x PS/2
3 x Audio line
Porturi:
1x PCI
1x PCI EXPRESS x 1
2x PCI EXPRESS x 16
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Putere sursa: 280 W Reali
Culoare: Negru
Dimensiuni: 44.23 x 41.45 x 17.5 mm
Greutate: 11 Kg
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB, Calculatoare gaming |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |












Reviews
There are no reviews yet.