Calculator – Lenovo ThinkCentre M93p
Calculator – Lenovo ThinkCentre M93p. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 4000 MHz Intel Core i7-4790K Processor 8M Cache, up to 4.40 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 32 GB (max)
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4600
Retea:Integrated 10M/100M/1000M Gigabit Ethernet
Conectivitate:Fata:- 2 X USB 3.0, 1 Microphone, 1 Headphone
Spate: – USB: 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.0. Display(Output): 1 x VGA, 2 x DP. PS/2: 2(1 for Keyboard, 1 for Mouse) x Optional. Serial: 1 x Standard, 1 x Optional. Parallel: 1 x Optional. LAN (RJ45): 1. Audio: 3(Line in/Line out/Mic)
Carcasa Model/Tip:DESTOP SFF
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:RAID Level RAID 0, RAID 1
Sursa: 240W 92% Single output, 240W 85% Single output
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 480 GB SSD |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |













Reviews
There are no reviews yet.