Calculator Osborne Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU
Calculator Osborne Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 2000 MHz Intel Core 2 Duo Processor T7300 (4M Cache, 2.00 GHz, 800 MHz FSB)
Alege Model Procesor:Intel Core 2 Duo
Memorie RAM:4 GB
Unitate Stocare::250 GB sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel Integrated Graphics Controller
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Da
Conectivitate:4 porturi USB
Audio In
Audio Out
Sunet:DA
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:Perfecta
Tastatura:DA
Mouse:DA
Sistem de operare:Windows 7 Profesional COA Stiker (Acesta poate fii folosit DOAR pentru a achizitiona Licenta Windows Refurbished 7 Home/7 Pro/10 Home/10 Pro – in caz contrar acesta fiind NEUTILIZABIL)
Informatii suplimentare
| Marca | NULL |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR2 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |















Reviews
There are no reviews yet.