Calulator SH Fujitsu ESPRIMO E5720 Core 2 Duo
Calulator SH Fujitsu ESPRIMO E5720 Core 2 Duo. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 3000 MHz Intel Core 2 Duo Processor E8400 (6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB)
Alege Model Procesor:Intel Core 2 Duo
Memorie RAM:2 GB DDR2 sau 3, 4 GB (vezi upgrade)
Unitate Stocare::250 GB
Placa Video:On-board Intel? GMA3100 – up to 256MB shared memory
Unitate optica:DVD sau DVDRW vezi upgrade
Retea:Broadcom 5754(10/100/1000)
Conectivitate:x PCI-E 16x slot for low profile VGA card
1 x PCI-E 1x slot
2 x PCI slot for low profile card
4 x SATA interface
8 x USB 2.0 port (6 rear, 2 front)
2 x serial port
1 x paralel port (optional)
2 x PS/2 port
size: 100 x 340 x 380 mm
Carcasa Model/Tip:DESKTOP SFF
Sunet:Realtek ALC262 – High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Tip memorie | DDR2 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M710q Tiny i3-6100T Win 10 Pro
Prețul inițial a fost: 487 lei.375 leiPrețul curent este: 375 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.