Dell Inspiron 15 Gaming 7567 GeForce 1050 TI
Dell Inspiron 15 Gaming 7567 GeForce 1050 TI. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2800 MHz Intel Core i7-7700HQ Processor 6M Cache, up to 3.80 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4
Unitate Stocare::512 GB SSD
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch 15.6
Placa Video:GTX 1050Ti 4GB GDDR5
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11 a/b/g/n
Conectivitate:3 x USB 3.0
1 x HDMI
1 x RJ-45
Starea produsului:PERFECTA! (ReNew)
Altele:Multimedia
Webcam Da
Cititor de carduri Da
Tastatura numerica Da
Audio
Microfon incorporat Da
Iesire casti Da
Intrare audio Da
Intrare microfon Da
Difuzoare integrate Da
Putere difuzoare 2 x 2 W
Alimentare
Tip baterie Li-Ion
Numar celule 6 celule
Putere acumulator 74 Whr
Dimensiuni fizice
Culoare Negru
Dimensiuni 384.9 x 274.7 x 25.3 mm
Greutate 2.60 Kg
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | SSD |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
All In One – Dell OptiPlex 5250 i5-7500 21.5 inch Full HD IPS
Prețul inițial a fost: 1.000 lei.929 leiPrețul curent este: 929 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |

















Reviews
There are no reviews yet.