Dell OptiPlex 380 Tower
Dell OptiPlex 380 Tower. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 2930 Mhz Intel Core2 Duo Processor T7500 4M Cache, 2.20 GHz, 800 MHz FSB
Memorie RAM:4 GB DDR3
Unitate Stocare::250 GB
Placa Video:Intel GMA 4500 Dynamic Video Memory Technology 5.0
Unitate optica:DVD
Conectivitate:8 USB 2.0 ports, 2 front, 6 rear
1 RJ-45
Optional PS2 dongle
1 VGA
1 Serial
1 Parallel
2 Line-in (stereo/microphone)
2 Line-out (headphone/speaker)
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Dimensiuni (H x W x D) cm: 40.8 x 18.7 x 43.3
Greutate: 12 Kg
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |

















Reviews
There are no reviews yet.