Dell Optiplex 755 Tower
Dell Optiplex 755 Tower. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 2330 Mhz Intel Core 2 Duo E6550 Processor 2.33-GHz
Alege Model Procesor:Intel Core 2 Duo
Memorie RAM:4 GB DDR2/ 6 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel GMA X3100 Dynamic Video Memory Technology 4.0
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet 10/100/1000
Conectivitate:Available Interfaces:
– Parallel – 25 pin D-shell (IEEE 1284A)
– Serial Port
– 2 x USB (fata)
– 6 x USB (spate)
– Ethernet (10/100/1000 Mbps)
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:DA
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Calculatorul nu include soft gratuit ubuntu(linux), se poate opta pentru licenta windows (vezi upgrade)
Oferim suport pentru drivere; Garantia se acorda pe componente; Sistemul nu se sigileaza.
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR2 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | Paralel, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
















Reviews
There are no reviews yet.