Dell Precision 5820 W-2145 128GB DDR4 P5000 16GB
Dell Precision 5820 W-2145 128GB DDR4 P5000 16GB. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:16 x 3700 MHz Intel Xeon W-2145 Processor 11M Cache, 3.70 GHz Max Turbo Frequency 4.50 GHz
Memorie RAM:128 GB DDR4 MAX 1024 GB
Unitate Stocare::512 GB SSD SATA sau vezi upgrade
Placa Video:NVidia Quadro P5000 16GB GDDR5X 256-bit 4 x DisplayPort, 1 x DVI-D
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Rj-45
2 x USB Type-C
8 x USB 3.1
2 x PS2
1 x Serial
3 x Audio
Sloturi PCI:
2 x PCIe x16 Gen3
1 x PCIe x16 Gen 3 (wired x8)
1 x PCIe x16 Gen 3 (wired x4)
1 x PCIe x16 Gen 3 (wired x1)
1 x PCI
Carcasa Model/Tip:TOWER
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 16 |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1, USB Type C |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Articole vizualizate recent
Laptop – Dell Precision 7730 Hexa Core i9-8950HK 17.3 inch
Prețul inițial a fost: 4.385 lei.3.725 leiPrețul curent este: 3.725 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core I9 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVIDIA Quadro P3200 8GB |
| Diagonala Laptop | 17.3 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Rj-45, USB 3.1, USB Type-C |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.