Fujitsu Celsius W410
Fujitsu Celsius W410. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3300 MHz Intel QUAD Core i5-2500 Processor (6M Cache, up to 3.70 GHz)
Alege Model Procesor:Intel Core i5
Memorie RAM:8 GB DDR3
Unitate Stocare::320 GB 500 GB sau 128GB SSD
Placa Video:Nvidia Quadro FX 580 512 MB GDDR3 128-bit.
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet
Conectivitate:RAID 1/0
– 2 x SATAIII
Porturi:
– 12 x USB 2.0
– 2 x DVI
– 1 x DisplayPort
– 1 x Serial
– 2 x PS2
– 1 x RJ45
1 x PCI Express 2.0 x16
1 x PCI Express 2.0 x4
1 x PCI Express x1
1 x PCI
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Audio Conexant CX20642
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 300 GB |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |

















Reviews
There are no reviews yet.