Fujitsu Esprimo P9010 Tower i5-10600 win 10/11 Pro 3 ani
Fujitsu Esprimo P9010 Tower i5-10600 win 10/11 Pro 3 ani. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3300 Mhz Intel HEXA Core i5-10600 Processor 12M Cache, up to 4.80 GHz
Memorie RAM:8-16-32-64 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Audio: line-in
1 x Audio: line-out
3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) total
5 and 1 optional USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) total
4 x USB 2.0 total
2x USB 2.0; 2x USB 3.2 (gen2);
1x USB 3.2 (gen2) Type-C (supports up to 15W) x USB front
2x USB 2.0; 2x USB 3.2 Gen 1;
2x USB 3.2 Gen 2;
1x USB 2.0 or 1x USB 3.2 Gen 1 Type A x USB internal
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x Kensington Lock support
2 x DisplayPort
Carcasa Model/Tip:TOWER
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Bays 2.5 inch:1 Bays 3.5 inch:2 Bays 5.25 inch:2
Dimensiuni: 180 x 304 x 375 mm
Forma carcasa: Tower
M.2 2280 SATA / PCIe:1
Sursa (W): 280
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB 3.2, USB C |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |














Reviews
There are no reviews yet.