FUJITSU Q556/2 Mini PC Port Serial I3-7100t Windows 10 pro
FUJITSU Q556/2 Mini PC Port Serial I3-7100t Windows 10 pro. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3400 MHz Intel Dual Core i3-7100T Processor 3M Cache, 3.40 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 530
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Rj-45
2 x USB 2.0
4 x USB 3.0
1 x DisplayPort
1 x DVI-D
1 x Serial
1 x PS2
3 x Audio
Carcasa Model/Tip:Mini PC
Operating System:Windows 10 Profesional
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Dimensiuni: 185 x 190 x 54 mm
Greutate: 1.6 kg
*Sursa de alimentare interna
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkPad T15 G1 i7-10610U
Prețul inițial a fost: 3.076 lei.2.529 leiPrețul curent este: 2.529 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.