HP Compaq 6000 Pro Business PC Tower
HP Compaq 6000 Pro Business PC Tower. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 2800 MHz Intel Dual Core Processor E5500 2M Cache, 2.80 GHz, 800 MHz FSB
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::160 GB sau 250 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Integrated Intel Graphics Media Accelerator 4500
Unitate optica:DVD
Retea:Integrated Gigabit Ethernet 10/100/1000
Conectivitate:Bays: (1) External 5.25″, (1) Internal 3.5″
Slots: (1) PCI, (2) PCI Express x1, (1) PCI Express x16
Ports:
– 10 x USB 2.0 (4 front, 6 rear),
– 1 x serial,
– 1 x VGA,
– 1 x Display,
– 1 x Ethernet (RJ-45),
– 2 x PS/2,
– 2 x 3.5mm audio line-in,
– 2 x 3.5mm audio line-out
Power Supply: 320W
Dimensions: 14.85″ x 6.95″ x 16.96″
Weight: 20.5 lbs
Sunet:Integrated High Definition audio with Realtek ALC261 codec (all ports are stereo)
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 2 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 80 GB SSD |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
















Reviews
There are no reviews yet.