HP Compaq 8100 Elite Minitower Business PC
HP Compaq 8100 Elite Minitower Business PC. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel Core i5-650 Processor (4M Cache, 3.20 GHz)
Alege Model Procesor:Intel Core i5
Memorie RAM:4 GB DDR3 Max: 16GB
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics
Unitate optica:DVDRW
Retea:Integrated Gigabit Ethernet LAN 10/100/1000
Conectivitate:Bays (available/total):
(1/3) External 5.25″,
(3) internal 3.5″
Slots:
(3) PCI,
(1) PCI Express x1,
(2) PCI Express x 16
Ports:
10 x USB 2.0 (4 front, 6 rear),
2 x 3.5mm Audio Line-In,
2 x 3.5mm Audio Line-Out,
1 x VGA,
1 x serial,
2 x PS/2,
1 x Ethernet (RJ-45),
1 x DisplayPort
Power Supply: 320W
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Generatie Procesor | Gen1 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Articole vizualizate recent
HP ProDesk 400 G4 SFF i3-7100 Windows 10 pro
Prețul inițial a fost: 549 lei.395 leiPrețul curent este: 395 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
HP EliteDesk 800 G3 Mini Pc i3-6100t Windows 10 pro
Prețul inițial a fost: 506 lei.395 leiPrețul curent este: 395 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.