HP EliteDesk 800 G6 SFF i5-10500 Win 10/11 Pro 3 Ani Gar
Procesor: i5-8500
Memorie RAM: 8-64 GB DDR4
Unitate Stocare: 128GB-1TB
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3100 MHZ Intel HEXA Core i5-10500 Processor 12M Cache, up to 4.50 GHz
Memorie RAM:8-16-32-64 GB DDR4 vezi upgrade MAX 128GB
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Porturi:
1 x RJ-45
10 x USB 3.1
1 x USB Type-C
2 x DisplayPort
2 x Audio
Sloturi PCI:
1 x PCIe x16
1 x PCIe x16 (wired x4)
2 x PCIe x1
1 x M.2 2230 (wireless)
2 x M.2 2280 (stocare)
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |














Reviews
There are no reviews yet.