HP EliteDesk 800 G9 Mini i5-13500t Windows 10/11 Pro 3 ani garantie
HP EliteDesk 800 G9 Mini i5-13500t Windows 10/11 Pro 3 ani garantie. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
POS:20 x 1200 MHz; 14 x Intel Core i5-13500T 8 x Processor of Efficient-cores + 6 x Performance-cores 24M Cache, up to 4.60 GHz
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen13 |
| Nuclee procesor | 8+6 Core – 20 Tread |
| Cache L2 Procesor | 24 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |














Reviews
There are no reviews yet.