HP ProBook 6450b
HP ProBook 6450b. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 1860 MHz Intel Celeron Processor P4500 2M Cache, 1.86 GHz
Memorie RAM:2 GB DDR2sau 4 GB vezi upgrade
Tip Memorie:DDR3
Unitate Stocare::250 GB SATA sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Diagonala (Inch):14.1
Diagonala:14.0-inch diagonal LED-backlit HD anti-glare (1366 x 768 resolution)
Placa Video:Intel HD Graphics
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Gigabit Ethernet LAN; Broadcom 802.11b/g/n Wireless LAN; HP Mobile Broadband (powered by Gobi) with GPS; ; Bluetooth 2.1+EDR Wireless Technology
Cipset:Mobile Intel HM57 Express Chipset
Conectivitate:- 3 x USB 2.0,
– 1 x USB/eSATA combo,
– 1 x LAN 10/100/1000,
– 1 x casti,
– 1 x microfon,
– 1 x card reader 7-in-1 ,
– 1 x Display Port
Sunet:High Definition Audio Difuzoare integrate
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Intel Celeron |
| Generatie Procesor | Intel Celeron |
| Cache L2 Procesor | 2 MB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Stocare | 250 GB, 80 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, e-SATA, VGA |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Nu |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Workstation Dell Precision 7560 i7-11850H – 64GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA RTX A4000 8GB
Prețul inițial a fost: 5.790 lei.4.925 leiPrețul curent este: 4.925 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 24 MB |
| Frecventa procesorului | 2500 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | LED |
| Placă video | NVidia RTX A4000 8GB |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.