HP ProDesk 400 G5 Mini Pc i5-8500t Windows 10/11 Pro
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:6 x 2100 MHz Intel HEXA Core i5-8500T Processor 9M Cache, up to 3.50 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Rj-45
2 x USB 3.0 Spate
4 x USB 3.1 Gen 2 Type-A (doua fata doua spate)
2 x DisplayPort
2 x Audio
1 x Optional Serial RS-232 (spate) intreaba personal existenta stoc
1 x Optional DisplayPort 1.2, HDMI 2.0, VGA, or USB Type-C with display output and powered up to 100 W via USB Type-C power delivery intreaba personal existenta stoc
Carcasa Model/Tip:Mini PC
Sunet:Conexant CX20632
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele: Dimensiuni: 177 x 175 x 34 mm
1 x M.2 PCIe x1 2230 (pentru WLAN)
1 x M.2 PCIe x4 2280/2230 Combo (pentru stocare)
1 x DM SATA stocare connector
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Articole vizualizate recent
Placa Video nVidia RTX 3080 TI 12GB 384 bit GDDR6
Prețul inițial a fost: 4.349 lei.3.479 leiPrețul curent este: 3.479 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia |
| Capacitate Video GB | 12 GB |
| Garantie | 1 An |
Placa Video NVidia Quadro P2200 5GB GDDR5X 160-bit
Prețul inițial a fost: 990 lei.790 leiPrețul curent este: 790 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia |
| Capacitate Video GB | 5 GB |
| Garantie | 1 An |
Server Rack 1U – Dell Poweredge R640 2* Gold 5215 8 x SFF 2.5 inch
Prețul inițial a fost: 4.492 lei.3.369 leiPrețul curent este: 3.369 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 13.75MB, 27.5MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Port Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 1100W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Workstation HP Z6 G4 Intel Xeon Gold 5120 M2000 win 3 Ani Gar
Prețul inițial a fost: 4.355 lei.3.955 leiPrețul curent este: 3.955 lei. TVA Inclus| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon 14 Core, Intel Xeon 14 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 20 MB |
| Nuclee procesor | 14 Core – 28 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 4 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, Serial, USB 3.2 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Garantie | 3ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Lenovo ThinkStation P620 – Ryzen Threadripper PRO 3975WX – 64GB – 1TB NVMe – RTX 4000 8GB
Prețul inițial a fost: 8.250 lei.7.049 leiPrețul curent este: 7.049 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Procesor (CPU) | AMD Ryzen 32-Core |
| Generatie Procesor | AMD Ryzen Threadripper PRO 3500 |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 128 MB |
| Nuclee procesor | 32 Core – 64 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB max 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2 |
| Garantie | 1An |
| Stare Produs | Grad A |
Monitor DELL U2515Hc LCD 25 inch – QHD 2K
Prețul inițial a fost: 865 lei.649 leiPrețul curent este: 649 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 25 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 2560 x 1440 2K |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Casti Audio, Display Port, HDMI, Hub USB |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3 Ani |





















Reviews
There are no reviews yet.