HP Z2 G5 Tower Octa Core i7-10700K Quadro P4000 8GB
HP Z2 G5 Tower Octa Core i7-10700K Quadro P4000 8GB. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:16 x 3800 MHz Intel OCTA Core i7-10700K Processor 16M Cache, up to 5.10 GHz
Memorie RAM:64 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::1TB SSD M.2 NVMe
Placa Video:NVidia Quadro P4000 8GB GDDR5 256-bit 4 x DisplayPort
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ45
8 x USB 3.0
2 x USB 2.0
2 x DisplayPort
3 x Audio
1 x PCIe x16
1 x PCIe x16 (wired x4)
2 x PCIe x4 (wired x1)
2 x M.2 PCIe x4
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Realtek ALC3205-VA2-CG
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 5000 MFF i7-12700T Hibrid 8+4 Core
Prețul inițial a fost: 3.620 lei.2.999 leiPrețul curent este: 2.999 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Nuclee procesor | 8+4 Core – 20 Tread |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.