130 lei
Sub-total: 130 lei
Adaugă 170 lei în coș și beneficiezi de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Dell Precision 7560 i7-11850H 32GB 1TB NVME NVidia RTX A4000 8GB
HP ZBook Fury 15 G7 Hexa Core i7-10850H 32GB DDR4 NVidia Quadro RTX 3000 6GB
Dell Precision 5560 i7-11850H NVidia RTX A2000 4GB 32GB 15.6 inch 4K
Dell Precision 3630 MT i7-9700K RTX 2080 8GB
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i3-8100T Monitor Touchscreen Elo 1515L 15 inch
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i5-8500T Monitor Touchscreen NOU 17 inch
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i3-8100T Monitor Touchscreen NOU 17 inch
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A3000 6 GB
130 lei
Sub-total: 130 lei
Adaugă 170 lei în coș și beneficiezi de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Imprimanta HP LaserJet P2015DN Printer
Format:A4
Viteza la printare:27 pagini / min alb/negru
Rezolutie la printare:Up to 1200 x 1200 dpi
Interfata:Hi-Speed USB 2.0 compatible port
Volum :volum lunar pana la 15.000 pagini
Alimentare hartie:250 coli
Duplex (fata/verso):DA
Caracteristici:Dimensiuni (w x d x h) 13.8 x 17.7 x 10.1 in
Print drivers, std.: HP PCL 6, HP PCL 5e, HP Postscript Level 3 emulation
Print languages, std. : HP PCL 5e, HP PCL 6, HP Postscript level 3 emulation with automatic language switching
Conectare retea
Memory:32 MB
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Produse similare
Server HP ProLiant ML30 G9 Tower E3-1270 v6
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E3 |
| Cache L2 Procesor | 8MB |
| Generatie Procesor | Xeon E3 |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 460W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server HP ProLiant ML30 G10 Tower E-2276G
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X500W |
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Dell OptiPlex 5060 Micro PC i5-8400t
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Server HP ProLiant ML30 G10 Tower E-2144G
2.245 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X500W |
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Stocare | 3TB, 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Hexa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1, USB Type C |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Garantie | 3ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Intel NUC NUC8i7BEH2 i7-8559U
| Marca | NUC |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip Carcasa | NUC |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.