Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Dell OptiPlex 5070 micro pc i5-9400T
Dell Optiplex 7040 Micro PC i3-6100t
Dell Latitude 5530 – i5-1235U – 16GB – 256GB NVMe – 15.6 inch Full HD
HP Z2 G5 Tower Octa Core i7-10700K Windows 11 Pro Garantie 3 Ani
Dell Precision 5550 i7-10875H Quadro T2000 4K
HP EliteBook 850 G6 i7-8565U
Laptop – Lenovo THINKPAD T590 i5-8265U 15.6 inch
HP EliteBook 840 G8 i7-1185G7 Windows 10 Pro Garantie 3 ani
Imprimanta LaserJet HP 2400DN
Format:A4
Viteza la printare:pana la 28 ppm – B/W
Rezolutie la printare:1200 dpi x 1200 dpi
Interfata:USB, Paralel
Alimentare hartie:350
Duplex (fata/verso):DA
Caracteristici:Language Simulation PCL 6,
PCL 5E,
PostScript 3
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Produse similare
Server HP ProLiant ML30 G10 Tower Pentium Gold G5400
1.979 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E3 |
| Cache L2 Procesor | 8MB |
| Generatie Procesor | Xeon E3 |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 460W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Imprimanta Wireless Laser Monocrom Canon i-SENSYS LBP233dw
| Marca | Canon |
|---|---|
| Stare Produs | Grad A |
Server HP ProLiant ML30 G10 Tower E-2276G
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X500W |
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i7-10700 GeForce RTX 2070 8 GB DDR6 256 biti
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz, Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Monitor 29 inch – LG 29UB67-B UltraWide – IPS – 2560×1080 – Boxe – Ergonomic
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 29 inch |
| Marca | LG |
| Rezoluție | 2560 x 1080 WQHD |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | 2 x HDMI, boxe integrate, Casti Audio, Display Port, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |















Reviews
There are no reviews yet.