Imprimanta – Lexmark MS410dn, Monocrom Duplex Retea
Format:A4 Laser Monocrom
Viteza la printare:38 ppm
Rezolutie la printare:1200 x 1200 dpi
Interfata:USB, Retea
Volum :7200 copii/luna
Alimentare hartie:300 coli
Duplex (fata/verso):DA
Caracteristici:Display Da
Capacitate memorie 128 MB
Dimensiuni (W x D x H): 263 x 399 x 382 mm
Greutate 14 Kg
Limbaj imprimanta PCL5e ,PCL6
Emulare PostScript 3 XPS
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 3040 Tower i7-6700 Windows 10 pro
Prețul inițial a fost: 1.127 lei.905 leiPrețul curent este: 905 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.