130 lei
Sub-total: 130 lei
Adaugă 170 lei în coș și beneficiezi de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Server 2U Dell PowerEdge R740xd – 2 x Xeon Platinum 8276 – 24 x U.2 NVMe
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Xeon Gold 6254 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
Workstation Lenovo ThinkStation P520 W-2145 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe NVIDIA Quadro P4000 8GB
Mini PC Dell OptiPlex 5070 i5-9500T
Workstation Lenovo ThinkPad P52s i7-8650U – 32GB DDR4 – 512GB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P500 2GB
Workstation Lenovo ThinkPad P15s Gen 1 i7-10610U 32GB DDR4 – 512GB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P520 2GB
Workstation Dell Precision 7750 i7-10875H NVIDIA Quadro RTX 3000 6GB – 17.3 inch Full HD
Laptop 2 in 1 Microsoft Surface Book 3 i7-1065G7 15 inch Full HD Touchscreen – Windows 11 Pro
130 lei
Sub-total: 130 lei
Adaugă 170 lei în coș și beneficiezi de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Imprimanta – Lexmark MS410dn, Monocrom Duplex Retea
Format:A4 Laser Monocrom
Viteza la printare:38 ppm
Rezolutie la printare:1200 x 1200 dpi
Interfata:USB, Retea
Volum :7200 copii/luna
Alimentare hartie:300 coli
Duplex (fata/verso):DA
Caracteristici:Display Da
Capacitate memorie 128 MB
Dimensiuni (W x D x H): 263 x 399 x 382 mm
Greutate 14 Kg
Limbaj imprimanta PCL5e ,PCL6
Emulare PostScript 3 XPS
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Produse similare
Workstation – Lenovo P520 Xeon W-2145 P2000 Windows 10 pro
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Garantie | 3ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 5 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |
Intel NUC NUC8i7BEH2 i7-8559U
| Marca | NUC |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip Carcasa | NUC |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Server HP ProLiant ML30 G9 Tower E3-1270 v6
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E3 |
| Cache L2 Procesor | 8MB |
| Generatie Procesor | Xeon E3 |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 460W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Dell Precision 7560 i7-11850H NVidia RTX A2000 4GB
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 24 MB |
| Frecventa procesorului | 2500 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | LED |
| Placă video | NVidia RTX A2000 4GB |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Incarcator original laptop DELL 19.5V-4.62A 90W – Slim
187 lei TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|
















Reviews
There are no reviews yet.