Imprimanta Samsung ML-4551ND
Format:A4 Laser Monocrom
Viteza la printare:43 pag/min
Rezolutie la printare:1200 x 1200 dpi
Prima pagina:8.5 s
Interfata:USB, RETEA, Paralel
Duplex (fata/verso):DA
Caracteristici:Consumabile compatibile:
ML-D4550A -10K
ML-D4550B – 20K
Altele
Capacitate memorie 128 MB
Procesor 500 MHz
Dimensiuni (W x D x H) 396 x 453 x 353 mm
Greutate 10 Kg
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Articole vizualizate recent
Dell Optiplex 3060 Tower i5-8400 cu/fara GTX 1060 3GB
Prețul inițial a fost: 2.054 lei.1.909 leiPrețul curent este: 1.909 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1 |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.