Intel NUC NUC6i5SYK Intel Core i5-6260u
Intel NUC NUC6i5SYK Intel Core i5-6260u. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 1800 MHz Intel DUAL Core i5-6260U Processor 4M Cache, up to 2.90 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade doar M.2 suporta
Placa Video:Intel Iris Graphics 540
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Audio
1 x Mini DP
1 x HDMI
1 x Retea (RJ45):
4 x USB 3.0
Carcasa Model/Tip:NUC (micro pc)
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Sursa (W): 65
Dimensiune: 1117 x 34 x 112 mm
Greutate: 0,50 kg
Informatii suplimentare
| Procesor (CPU) | Core i5 |
|---|---|
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 8 GB, 16 GB, 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD, 128 GB SSD, 256 GB SSD, 512 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |














Reviews
There are no reviews yet.