Intel NUC8i3BEK2 i3-8109U
Intel NUC8i3BEK2 i3-8109U. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
POS:4 x 3000 MHz Intel Dual Core i3-8109U Processor 4M Cache, up to 3.60 GHzMax Turbo Frequency 3.60 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4
Unitate Stocare::256GB SSD sau vezi upgrade
Placa Video:Intel Iris Plus Graphics 655
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Audio: 1
HDMI: 1
Retea (RJ45): 1
USB 3.0: 4
USB Type-C: 1
Carcasa Model/Tip:Mini PC – NUC
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Sursa (W): 65
Informatii suplimentare
| Procesor (CPU) | Core i3 |
|---|---|
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB, 16 GB, 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD, 128 GB SSD, 256 GB SSD, 512 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | NUC |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M910q Tiny i5-7500T Windows 10 Pro
Prețul inițial a fost: 747 lei.545 leiPrețul curent este: 545 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell Optiplex 5040 SFF i5-6500
Prețul inițial a fost: 836 lei.635 leiPrețul curent este: 635 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.