Laptop – DELL Inspiron 5559
Laptop – DELL Inspiron 5559. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2300 MHz Intel Core i5-6200U Processor 3M Cache, up to 2.80 GHz
Memorie RAM:8Gb DDR4
Unitate Stocare::1TB
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 Inch Touchscreen HD (1366×768)
Touchscreen:DA
Placa Video:Intel HD Graphics 520
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11 a/b/g/n
Conectivitate:1 x USB 3.0,
1 x USB 2.0,
1 x USB-C,
1 x HDMI,
1 x Combo Audio,
1 x Card Reader
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8GB |
| Stocare | 1 TB |
| Tip stocare | SSD |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z4 G4 W-2145 32GB P620
Prețul inițial a fost: 2.960 lei.2.659 leiPrețul curent este: 2.659 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 11 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, Serial, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 12 luni |
| Stare Produs | Grad A |

















Reviews
There are no reviews yet.