Laptop – Dell Latitude 7390 2-in-1
Laptop – Dell Latitude 7390 2-in-1. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 1600 MHz Intel QUAD Core i5-8250U Processor 6M Cache, up to 3.40 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3
Unitate Stocare::256GB SSD M.2
Diagonala (Inch):13.3
Diagonala:13.3 inch Full HD TouchScreen Anti-Glare (1920 x 1080p)
Placa Video:Intel HD Graphics 620
Retea:WIFI 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth
Conectivitate:2 x USB 3.0,
2 x USB Type C,
1 x HDMI,
1 x Audio,
Card Reader
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Tastatura: QWERTY US Iluminata
Pen din poza nu este disponibil in pachet
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | M.2 |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Articole vizualizate recent
ASUS Chromebox 3 CN65 Mini Pc i3-7100u win 10 Pro
Prețul inițial a fost: 492 lei.389 leiPrețul curent este: 389 lei. TVA Inclus| Marca | Asus |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |






















Reviews
There are no reviews yet.