Laptop – Dell Latitude E6530
Laptop – Dell Latitude E6530. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2600 MHz Intel Core i5-3320M Processor 3M Cache, up to 3.30 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::320 GB sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch LED (1366 x 768 (SXGA+) pixeli
Placa Video:Intel HD Graphics 4000
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11n,
Conectivitate:- 1 x LAN
– 1 x USB 2.0
– 1 x USB 2.0/eSATA
– 2 x USB 3.0
– 1 x Headphone/microphone combo jack
– 1 x Dock
– 1 x VGA
– 1 x HDMI
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Greutate: 2.50 kg
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 320 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, e-SATA, HDMI, Retea (RJ-45), VGA, Video Dedicata |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i3-8100t Windos 10 Pro
Prețul inițial a fost: 902 lei.749 leiPrețul curent este: 749 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.