Laptop – Dell Precision M3800
Laptop – Dell Precision M3800. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2300 MHz Intel QUAD Core i7-4712HQ Processor 6M Cache, up to 3.30 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch LED-touchscreen 3840 x 2160 pixeli
Placa Video:Nvidia Quadro K1100M 2 GB GDDR5
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11 a/b/g/n Bluetooth 4.0
Conectivitate:1 x USB 2.0
3 x USB 3.0
1 x HDMI
1 x Mini Display Port
1 x Cititor carduri
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Tip baterie Li-Ion
Numar celule 6 celule
Dimensiuni 372 x 254 x 8-18 mm
Greutate 2.30 kg
Culoare Argintiu
Tastatura: QWERTY iluminata
Baterie: Li-Ion originala
Greutate: 1.88 Kg
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 2300 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 3840×2160 4K |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), Video Dedicata |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 Ani |












Reviews
There are no reviews yet.