Laptop – Dell Precision M4800 i7-4810QM
Laptop – Dell Precision M4800 i7-4810QM. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2800 MHz Intel QUAD Core i7-4810MQ Processor 6M Cache, up to 3.80 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SSDmMSATA + 500 GB HDD sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch, LED-backlit (1920 x 1080), anti-glare (ecran mat, nu reflecta lumina)
Placa Video:NVidia Quadro K1100M 2GB GDDR5 128-bit
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11 a/b/g/n Bluetooth
Conectivitate:1 x USB 2.0
1 x USB 3.0
1 x VGA
1 x HDMI
1 x RJ-45
1 x Display Port
Sunet:Stereo speakers , microphone
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:- Dimensiuni: 376mm x 256mm x 36.8mm mm
– Greutate: 3.1 kg
– Culoare Gri/negru
– Microfon incorporat
– Iesire casti
– Intrare audio
– Intrare microfon
– Difuzoare integrate
– Cititor de carduri
– Tastatura numerica QWERTY US Iluminata
– Baterie Noua
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2700 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD, 500 GB |
| Tip stocare | HDD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, HDMI, Retea (RJ-45), VGA, Video Dedicata |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Articole vizualizate recent
HP ProBook 650 G8 i5-1135G7 Win 10/11 Pro Refurbished Garantie 3 Ani
Prețul inițial a fost: 2.265 lei.1.925 leiPrețul curent este: 1.925 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.