Laptop – DELL XPS 13 9343
Laptop – DELL XPS 13 9343. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2200 MHz Intel Core i5-5200U Processor 3M Cache, up to 2.70 GHz
Memorie RAM:8Gb DDR3L vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD
Diagonala (Inch):13.3
Diagonala:13.3 inch LED TrueLife IPS, 3200 x 1800 pixeli QHD+
Placa Video:Intel HD Graphics 5500
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11 a/b/g/n
Conectivitate:2 x USB 3.0,
1 x Mini DisplayPort,
1 x Audio Out,
1 x Card Reader
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Memorie RAM | 8GB |
| Stocare | 256 SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Rezoluție | 3200 x 1800 |
| Conectivitate | Cititor carduri, mini DisplayPort |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Laptop – Lenovo ThinkPad T14s G1 I7-10510U
Prețul inițial a fost: 2.349 lei.1.995 leiPrețul curent este: 1.995 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.