Laptop Fujitsu LIFEBOOK E780B
Laptop Fujitsu LIFEBOOK E780B. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2660 Mhz Intel Core i5-560M Processor 3M Cache, 2.66 GHz
Alege Model Procesor:Intel Core i5
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::320 GB sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch LED-backlit Full HD anti-glare (1920 x 1080) FULL HD
Placa Video:Intel HD Graphics Dynamic Video Memory Technology 5.0
Retea:Gigabit Ethernet; Wireless 802.11 a/b/g/n;
Cipset:Mobile Intel QM57 Express
Conectivitate:- VGA
– 1 x Display Port
– 4 x USB 2.0
– 4-pin FireWire
– Modem
– LAN
– Dock port
– Headphone output
– Microphone input
– Serial
– USB 2.0/eSATA
– Card Reader: SD, Sony M Pro Duo
Sunet:High Definition Audio Realtek ALC269
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen1 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2660 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 320 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, FireWire 1394, Port Serial, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | USB WEBCAM + MICROFON (contracost) |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M910q Tiny i5-7500T Windows 10 Pro
Prețul inițial a fost: 747 lei.545 leiPrețul curent este: 545 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.