Laptop – HP EliteBook 820 G3 12.5 core i5
Laptop – HP EliteBook 820 G3 12.5 core i5. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2400 MHz Intel Core i5-6300U Processor 3M Cache, up to 3.00 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):12.5
Diagonala:12.5 inch LED 1920 x 1080 Full HD pixeli
Placa Video:Intel HD Graphics 520
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1
Conectivitate:2 x USB 3.0
1 x VGA
1 x RJ-45
1 x Display Port
1 x Docking port
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:Second hand
Altele:Webcam Da
Cititor de carduri Da
Dimensiuni 311 x 218.9 x 18.9 mm
Culoare Gri
Altele
Altele 1 x USB 3.1 Type C (Gen 1)
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 12.5 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, Retea (RJ-45), USB Type-C, VGA |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Placa Video Lenovo GeForce GTX 1080 8GB GDDR5 256-bit
Prețul inițial a fost: 1.656 lei.1.325 leiPrețul curent este: 1.325 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia Lenovo |
| Capacitate Video GB | 8 GB |
| Garantie | 1 An |

















Reviews
There are no reviews yet.