Laptop HP EliteBook 8460p Notebook PC SSD
Laptop HP EliteBook 8460p Notebook PC SSD. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2500 MHz Intel Core i5-2520M Processor 3M Cache, up to 3.20 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::160 GB SSD sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):14.1
Diagonala:14.1 LED 1366 x 768 (SXGA+) pixeli
Placa Video:Intel HD Graphics 3000
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11n, Bluetooth 4.0 EDR
Conectivitate:1 x USB 2.0
2 x USB 3.0
1 x VGA
1 x Display Port
1 x RJ-45
1 x RJ-11
1 x Firewire (IEEE 1394a)
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Alimentare
Tip baterie Li-Ion
Numar celule 6 celule
Putere acumulator 54 Whr
Adaptor AC 120/230 V ( 50/60 Hz )
Alte caracteristici
Dimensiuni 338 x 231.3 x 31.8 mm
Greutate 2.30 kg
Culoare Argintiu
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen2 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2500 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 160 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 3050 Micro Pc i3-7100t win 10 pro
Prețul inițial a fost: 519 lei.455 leiPrețul curent este: 455 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.