Laptop – HP Elitebook Mobile Workstation 8560w Quadro
Laptop – HP Elitebook Mobile Workstation 8560w Quadro. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2200 MHz Intel QUAD Core i7-2670QM Processor 6M Cache, up to 3.10 GHz
Alege Model Procesor:Intel Core i7
Memorie RAM:20 GB DDR3
Tip Memorie:DDR3
Unitate Stocare::500 GB SATA
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch LED WLED backlight Display 1920×1080 FULL HD
Placa Video:NVIDIA Quadro 1000M – 2 GB DDR3 SDRAM Dedicat
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11n, Bluetooth 2.1 EDR
Conectivitate:- 1 x Upgrade Bay
– 1 x ExpressCard/54 ( 1 free )
Interfaces
– DisplayPort
– VGA
– FireWire
– Microphone input
– Headphone output
– Modem
– LAN
– 2 x USB 2.0
– USB 2.0/eSATA
– Dock
– Battery
– 2 x USB 3.0
– Memory Card Reader Yes ( SD Card, MultiMediaCard )
Sunet:Stereo speakers , stereo microphone
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:tastatura: QWERTY US
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen2 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 2200 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 24 GB |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1200 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, e-SATA, FireWire 1394, HDMI, Modem (RJ-11), Retea (RJ-45), Video Dedicata |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Articole vizualizate recent
Workstation – Workstation HP Z4 G4 W-2225 RTX A2000
Prețul inițial a fost: 5.300 lei.4.695 leiPrețul curent este: 4.695 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Quad Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 6 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, FireWire 1394, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 12 luni |
| Stare Produs | Grad A |















Reviews
There are no reviews yet.