Laptop – HP Elitebook Mobile Workstation 8560w Quadro
Laptop – HP Elitebook Mobile Workstation 8560w Quadro. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2200 MHz Intel QUAD Core i7-2670QM Processor 6M Cache, up to 3.10 GHz
Alege Model Procesor:Intel Core i7
Memorie RAM:20 GB DDR3
Tip Memorie:DDR3
Unitate Stocare::500 GB SATA
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch LED WLED backlight Display 1920×1080 FULL HD
Placa Video:NVIDIA Quadro 1000M – 2 GB DDR3 SDRAM Dedicat
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11n, Bluetooth 2.1 EDR
Conectivitate:- 1 x Upgrade Bay
– 1 x ExpressCard/54 ( 1 free )
Interfaces
– DisplayPort
– VGA
– FireWire
– Microphone input
– Headphone output
– Modem
– LAN
– 2 x USB 2.0
– USB 2.0/eSATA
– Dock
– Battery
– 2 x USB 3.0
– Memory Card Reader Yes ( SD Card, MultiMediaCard )
Sunet:Stereo speakers , stereo microphone
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:tastatura: QWERTY US
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen2 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 2200 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 24 GB |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1200 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, e-SATA, FireWire 1394, HDMI, Modem (RJ-11), Retea (RJ-45), Video Dedicata |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Articole vizualizate recent
Monitoare Touchscreen ELO 1919L 18.5 inch USB, Serial
Prețul inițial a fost: 799 lei.585 leiPrețul curent este: 585 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Marca | Elo |
| Tip Panou | LCD, TouchScreen |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 An |
| Rezoluție | 1360 x 768 |
Dell OptiPlex 3070 Micro PC i5-9500t
Prețul inițial a fost: 1.630 lei.1.385 leiPrețul curent este: 1.385 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1 |
| Tip stocare | nvme |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Panasonic ToughBook CF-LX6
Prețul inițial a fost: 1.486 lei.1.085 leiPrețul curent este: 1.085 lei. TVA Inclus| Marca | Panasonic |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Dell OptiPlex 3060 Micro Pc i5-9500t
Prețul inițial a fost: 1.483 lei.1.355 leiPrețul curent este: 1.355 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |



















Reviews
There are no reviews yet.