Laptop HP ProBook 6550b Notebook
Laptop HP ProBook 6550b Notebook. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2530 MHz Intel Core i5-460M Processor 3M Cache, 2.53 GHz
Alege Model Procesor:Intel Core i5
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Diagonala:15.6 inch LED- backlit Anti-Glare 1366 x 768 pixeli pixeli
Placa Video:Intel HD Graphics Dynamic Video Memory Technology 5.0
Retea:Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Conectivitate:Expansion Bays:
– 1 x Upgrade Bay
Slots:
– 1 x ExpressCard/54 ( 1 free )
Interfaces:
– DisplayPort
– VGA
– FireWire
– Microphone input
– Headphone output
– Modem
– LAN
– 3 x USB 2.0
– USB 2.0/eSATA
– Serial
– Dock
– Battery
Sunet:Sound card, High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Webcam:WEBCAM pe USB cu MICROFON Integrat (contracost)
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen1 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2500 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, FireWire 1394, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | USB WEBCAM + MICROFON (contracost) |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i3-9100t
Prețul inițial a fost: 1.039 lei.779 leiPrețul curent este: 779 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, VGA, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.