Laptop – Lenovo Edge E330 Core i5
Laptop – Lenovo Edge E330 Core i5. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2500 MHz Intel Core i5-3210M Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz, rPGA)
Memorie RAM:8 GB DDR3
Unitate Stocare::320 GB
Diagonala (Inch):13.3
Diagonala:13.3 1366 x 768 (SXGA+) pixeli LED HD Display
Placa Video:Intel HD Graphics 4000
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11n, Bluetooth 4.0 EDR
Conectivitate:- 1 x USB 2.0
– 2 x USB 3.0
– 1 x VGA
– 1 x HDMI
– 1 x RJ-45
– 1 x Mini Display Port
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Dimensiuni: 322 x 228 x 27.8 mm
Greutate: 1.8 kg
Culoare: Negru
Cititor carduri: Da
Microfion incorporat: Da
Webcam:DA
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 320 GB, 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 2 Ani |
Articole vizualizate recent
Lenovo M700 TINY Dual core G3900T
Prețul inițial a fost: 426 lei.325 leiPrețul curent este: 325 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core G |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 2 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, VGA, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.