Laptop – Lenovo ThinkPad T530 Core i7
Laptop – Lenovo ThinkPad T530 Core i7. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2400 MHz Intel QUAD Core i7-3630QM Processor 6M Cache, up to 3.40 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch LED- backlit Anti-Glare 1920 x 1080 Full HD pixeli
Placa Video:Nvidia NVS 5400M
Unitate optica:DVD-RW
Retea:Gigabit Ethernet; 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0
Conectivitate:1 x VGA
1 x Mini DisplayPort
2 x Audio jacks
2 x USB 2.0
3 x USB 3.0
1 x RJ-45
Sunet:High Definition Audio (difuzoare integrate)
Disponibilitate:Stoc
Altele:-Dimensiuni: 372.8mm x 245.1mm x 31.8mm
– Greutate: 2.55 Kg
– Culoare:Negru / Gri
– Microfon incorporat
– Wireless
– Difuzoare
– Cititor de carduri 4 in 1
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1200 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), VGA, Video Dedicata |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Calculator – HP ProDesk 600 G5 SFF i7-9700
Prețul inițial a fost: 2.132 lei.1.535 leiPrețul curent este: 1.535 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |















Reviews
There are no reviews yet.