Laptop – Toshiba Dynabook Satellite B552/H
Laptop – Toshiba Dynabook Satellite B552/H. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2500 MHz Intel Core i5-3210M Processor 3M Cache, up to 3.10 GHz, rPGA
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::320 GB sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch LED- backlit Anti-Glare 1366 x 768 pixeli pixeli
Placa Video:Intel HD Graphics 4000
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet; Wifi
Conectivitate:USB 2.0 2
USB 3.0 1
VGA Da
RJ-45 Da
Sunet:HD Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Dimensiuni 374 x 250 x 37 mm
Greutate 2.4 kg
Culoare Negru
Webcam:WEBCAM pe USB cu MICROFON Integrat (contracost)
Informatii suplimentare
| Marca | Toshiba |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 320 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), VGA |
| Camera Web | USB WEBCAM + MICROFON (contracost) |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
Articole vizualizate recent
HP Z2 G5 Tower i7-10700
Prețul inițial a fost: 3.590 lei.3.049 leiPrețul curent este: 3.049 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.