Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 Hexa Core i7-10850H Quadro T2000 4GB
Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 Hexa Core i7-10850H Quadro T2000 4GB. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 2700 MHz IntelHEXA Core i7-10850H Processor 12M Cache, up to 5.10 GHz
Memorie RAM:32/64 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::1 TB SSD M.2 NVMe
Diagonala:17.3 inci Full HD LED Backlight Anti-Glare (1920 x 1080px) Display Nou
Placa Video:NVidia Quadro RTX 3000 6GB GDDR6 192-bit
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI, Bluetooth
Conectivitate:1 x HDMI,
2 x USB Type-C/ThunderBolt 3/DisplayPort,
1 x USB Type-C/DisplayPort,
3 x USB 3.2,
1 x RJ-45,
1 x Audio,
SD Card Reader
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Tastatura: AZERTY FR Iluminata + Tastatura Numerica
detalii producator
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia Quadro T2000 4GB |
| Diagonala Laptop | 17.3 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.