Lenovo ThinkCentre M70s i5-10400 win 10/11 Pro Gar. 3 Ani
Procesor: i5-8500
Memorie RAM: 8-64 GB DDR4
Unitate Stocare: 128GB-1TB
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 2900 MHz Intel HEXA Core i5-10400 Processor12M Cache, up to 4.30 GHz
Memorie RAM:8-16-32-64 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:2 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
1 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-C
2 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A
1 x Ethernet LAN
Line ie???ire:
1 x Microfon, Jack line-in
2 x Num??’?r de DisplayPort Versiune DisplayPort: 1.4
4 x Num??’?r porturi USB 2.0
1 x Num??’?rul de porturi HDMI:
1 x Port combo ca??ƒ?›ti/microfon:
1 x Porturi Ethernet LAN (RJ-45) 10/100/1000Base-T(X)
1 x Versiune HDMI:2.1
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiune (mm): 93 x 298 x 340 mm
Greutate (Kg):5,3
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |















Reviews
There are no reviews yet.