Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i7-9700t
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i7-9700t. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2000 MHz Intel OCTA Core i7-9700T Processor 12M Cache, up to 4.30 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ45
5 x USB 3.1
1 x USB Type-C
1 x DisplayPort
1 x HDMI
3 x Audio
1 x Optional port (intreaba tehnic de existenta ) 1 (one of VGA / 2nd DisplayPort / 2nd HDMI / serial / USB-C 3.1 Gen 1 with DisplayPort function)
Carcasa Model/Tip:Mini PC
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Dimensiuni (W x D x H mm): 34.5 x 182.9 x 179
*toate minipc-urile au alimentator inclus
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 8 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Articole vizualizate recent
Dell Optiplex 7040 Micro PC i3-6100t win 10 pro
Prețul inițial a fost: 465 lei.395 leiPrețul curent este: 395 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |















Reviews
There are no reviews yet.