Mini Pc – Lenovo ThinkCentre M92P TINY
Mini Pc – Lenovo ThinkCentre M92P TINY. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2900 MHz Intel Core i5-3470T Processor (3M Cache, up to 3.60 GHz)
Memorie RAM:8 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::320 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2500
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x PCI-e Wifi Card (Taylor Peak – suporta wireless Vpro)
1 x PCI-e Wifi Card (Marble Peak)
1 x PCI-e Wifi Card (Jackson Peak 1w/Bluetooth)
4 x USB 3.0 (2 pe spate + 2 in fata)
1 x USB 2.0
1 x RJ45
1 x VGA
1 x DisplayPort
2 x Audio
Carcasa Model/Tip:TINY (dimensiuni foarte mici)
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Alimentator extern
Culoare Negru
Dimensiuni 179 x 182 x 34.5 mm
Greutate 4 Kg
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 320 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.